איראן התקדמה שלב לעבר הפצצה

יהודה בלו מ"התיבה הלבנה" פירסם את מה שנראה הפוסט החשוב ביותר לכל אזרחי ישראל. אז תפנו לעצמכם כמה דקות ותקראו את "פלוטוניום בידי איראן מהווה סכנה קיומית וממשית למדינת ישראל".

קראתם? יופי.

עכשיו נשאלת השאלה למה רק בלוגר עצמאי אחד כותב על הנושא הקריטי ביותר לקיומה של מדינת ישראל? הידיעה הזו צריכה להציף את כל הרשתות החברתיות וכלי התקשורת. כאשר אני קראתי על גילוי הפקת הפלוטוניום, לא היה לי מושג מה המשמעות של הגילוי או על ההבדל בין אורניום לפלוטוניום. סיפרו משהו על תוכנית גיבוי, אבל לא על ההבדל בשימוש הנהוג בפצצות השונות.

ההסבר הבא מפרט עוד על התהליך הנדרש להכנת הפצצה ועל שלושת השלבים עיקריים לפיתוח הפצצה. איראן עברה את הראשון:

יש דברים יותר חשובים לדיווח?

האם נושא הפצצה האיראנית נדחק לאחורי החדשות מפני שהיו נושאים יותר חשובים להתעסק בהם? נסו להזכר במה עסקה התקשורת בשבוע האחרון ותחליטו בעצמם מה יותר חשוב:

מהשבוע האחרון אני זוכר בעיקר שיתוף הפעולה עם אש"ף למען הפצת האיומים במלחמה שלישית, הרבה התעסקות בשופט המכה (לכאורה) ועוד קצת הזדנבות בפרשה שלא הייתה עם סוכן המוסד שהתאבד. על הטילים שלא נורו משום מקום המעיטו לדבר. כאמור, תחשבו מה מבין הנושאים הנ"ל הוא החשוב ביותר.

אין לפוסט הזה סיום או סיכום, רק בקשת עזרה בהפצת הפוסט מהתיבה הלבנה.

3 מחשבות על “איראן התקדמה שלב לעבר הפצצה

 1. זה לא בשיח התקשורתי כי זה נושא בטחוני שמערכת הביטחון אמונה עליו. מה יש לשיח הציבורי לתרום לגביו?

  • סליחה, אני לא מבין את השאלה. יש לציבור משהו לתרום לאופן בו המוסד מגייס את סוכניו? או איך שצה"ל בוחר לפזר הפגנות אלימות? אלה נושאים ציבוריים הראוים לדיון.
   הנושא האיראני חשוב עוד יותר כי רגע ההכרעה צריך להגיע והוא יגיע מהכנסת והממשלה. עמדת הפוליטיקאים בנושא חשובה והיא מושפעת מהלחץ שהעם מפעיל על פוליטיקאים. אך העם לא יכול ללחוץ על דברים שאינו יודע..
   נראה שהתקשורת בחרה צד פעיל בדיון ודרך הפעולה שלה מסכנת את כולנו. לשמחתי ימיי השליטה של ידיעות אחרונות הסתיימו וכאן אתם נכנסים לתמונה ומפיצים פוסטים.

 2. בימים ההם אין מלך בישראל איש הישר בעיניו יעשה.
  העיתונאים כבר מזמן לא כלבי השמירה וכל מי שגישה לו למקלדת הופך לא רק לפרשן אלא גם ובעיקר לארכי ידען.

זה לא בריא לשמור בלב

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s