תגובות לטענותיו של ד"תימור

ד"ר תימור ממחלקה לחשמל, השתמש במערכת התפוצה של האוניברסיטה לשליחת הודעה לתלמידים שלו בה הוא מעלה טענות קשות כנגד מחלקת הביטחון של האוניברסיטה כולל האשמה בפעילות אנטי דמוקרטית. אספתי מהמייל של תימור את ההאשמות שלו כנגד מחלקת הביטחון :

1. הקלטת שיחות טלפון.

אם יש טענות כאלה,   מה הביסוס שלהן? אין רקע ואין סימוכין. ציתות לטלפון ללא אישור שופט זה מעשה פלילי, אם יש ראיות לביצוע ציתותים ע"י מחלקת הביטחון – נא להעביר את זה למשטרה כדי שתבדוק ותיתן תשובה מוסמכת.

2. קריאת דואר אלקטרוני.

הטענה הזו מתבססת על הצגה של מיילים של פעילים פולטים בקמפוס בועדות משמעת. למה ועדות משמעת? כי תקנון המחשוב קובע בצורה מאוד ברורה שהמייל של האוניברסיטה מותר לשימוש רק בהקשר לענייני אוניברסיטה שכן אינו מייל פרטי ואין סיבה שכספי הציבור יממנו את האחזקה של השרתים שמשמשים לפעילות שלא קשורה ללימודים. איך הגיע המייל למחלקת ביטחון ? המיילים האלה מסתובבים ברשימות תפוצה שלא מאוד קשה להיכנס אליהם, וכך אפשר להציג את העדות המרשיעה בועדות משמעת. מאוד צבוע מצד תימור להציג את עצמו כמי שנלחם בעד הצדק והחוק ולצאת להגנת אלה שמפרים את התקנון בגלוי.

3. צילום של משתתפי הפגנות והעברת התמונות לגורמים ביטחוניים.

האם משטרת ישראל או שירותי הביטחון הישראלים האחרים הם אויב האוניברסיטה והצדק? מה זה אומר על האנשים שתימור מגן עליהם  ? משטרת ישראל כאן בשבילנו, ואם יש מישהו באוניברסיטה אשר נמצא תחת הכוונת של המשטרה אני אשמח עם ביטחון האוניברסיטה יעשו הכול בשביל לעזור להם.

4. הגשת תלונה כנגד סטודנטים שחילקה פליירים באופן שקט מחוץ לשער האוניברסיטה

כאן הוא מדבר על המקרה של סטודנטית בשם נועה, פעילה פרו ערבית התומכת במפלגה גזענית, שעסקה בפעילות פוליטית בשטח הקמפוס בלי לקבל לכך אישור.  לגבי הטענה של תימור :

א.. נועה סירבה להנחיות הביטחון ללכת מטר אחד אחורה ובכך לצאת משטח הקמפוס – היא הייתה בשטח הקמפוס. 

ב.. נועה לא הפגינה בצורה שקטה, אלא צעקה, עשתה בלגן וכינתה את השומרים פאשיסטים.

ג. תקנון האוניברסיטה אוסר על פעילות פוליטית בקמפוס ללא קבלת אישור מהדיקן, נועה לא ביקשה אישור זה, כנראה מפני לא רצתה לפספס את אירועי חבר הנאמנים שהיו באותו היום בקמפוס, הזדמנות מצוינת לעשות בלגן.

5. גביית כסף מסטודנט ערבי כתנאי למתן אישור לקיום הרצאה, שתנאי זה לא מתקיים לגבי פעילות של סטודנטים יהודיים.

שוב, אין מספיק פרטים בשביל לבדוק את הטענה הזו. הביטחון לא מתחייב לאבטח כל פעילות סטודנטיאלית בקמפוס ללא תשלום נוסף, גם האגודה מחויבת בתשלומים עבור הפעילות שלה מאז ומתמיד, אז הטענה שזה נעשה בגלל שהוא ערבי ללא פירוט של כל הפרטים איננה לעניין.

6. מעקב אחרי סטודנט ערבי וצילום שלו אוכל במנזה.

פשוט קטסטרופה, עלבון כזה עוד לא נשמע בעולם הערבי.

מודעות פרסומת

2 מחשבות על “תגובות לטענותיו של ד"תימור

זה לא בריא לשמור בלב

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s